Miasto Cieni

Forum klanu "Miasto Cieni".


#1 2014-02-17 17:37:47

Noo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 3
Punktów :   

Noo

Na imię mi Ilona. Lat mam 19. Uczę się w czwartej klasie liceum plastycznego. Mieszkam w okolicach Białegostoku z którego pochodzę. Rysuję, piszę, gram, czytam, bałaganię. Rozmyślam nad studiowaniem grafiki lub filologii rosyjskiej. Kiedyś dorobię japonistykę.
W LoL'a nie gram, a w AION'a i owszem.

Offline

 

#2 2014-02-17 18:02:30

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Noo

Czesc! Zwyczajowo kazdy powinien miec swoj wlasny watek, dlatego przenioslem twojego posta i zrobilem z niego oddzielny temat(to cholerstwo jest niczym saper! jeden blad i mozna pol forum usunac).

Interesujesz sie japonia?

Ps: Jakbys chciala cos dodac do pierwszego posta (a nie wiem czy bedziesz miala taka opcje) to daj mi znac, to Ci dokleje.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

#3 2014-02-17 18:26:15

Noo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Noo

Spoko. Przez zainteresowanie Japonią trafiłam do swojej szkoły. Manga i w ogóle. Mazałam komiksy w zeszytach i stwierdziłam, że fajnie byłoby się nauczyć rysować lepiej. I wkopałam się na amen. Okazało się, że trzeba rzeźbić, rysować, malować, zdjęcia cykać i diabli wiedzą co jeszcze. Teraz wciąż uwielbiam te "chińskie bajki", ale moje zainteresowanie uderzyło też w samą kulturę, zwyczaje, a czasem i gospodarkę obczaję. Łańcuchowo zaczytałam się też trochę o Korei i tak nudzić mogę długo.

Offline

 

#4 2014-02-17 18:53:57

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Noo

heh, znam ten bol. Chociaz mnie akurat zainspirowal Death Note, a szczegolnie obaj glowni bohateriowie. Kojarzysz to moze?

A fascynacje Korea tez przezywalem - Tower of god.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wr.pun.pl www.dragonriders.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.polish-speed.pun.pl www.simsowo.pun.pl