Miasto Cieni

Forum klanu "Miasto Cieni".

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-02-16 17:19:09

blacksky

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 34
Punktów :   

Rozwój

Tutaj będziemy omawiać rozwój postaci i klanu.

Offline

 

#2 2014-03-02 22:26:11

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rozwój

Użycie mikstur – 2.03.14

1.    Blacksky  - szybkości, atrybutów, żywotności
2.    Elora  - szybkości, atrybutów, żywotności
3.    Decybel  - szybkości, atrybutów, żywotności
4.    Boberek - szybkości
5.    Karawaniarz - wszystkie
6.    Darkness Inside - wszystkie
7.    Aziomek – doświadczenia, szybkości, atrybutów
8.    VenomFox – szybkości, atrybutów
9.    Amazonka92  - doświadczenia, szybkości, atrybutów
10.    Orjana – szybkości, atrybutów
11.    Vivenne - atrybutów
12.    Satan  - szybkości
13.    Monia0200 – szybkości, atrybutów, żywotności
14.    Progonzo – doświadczenia, szybkości, atrybutów
15.    Miraii – szybkości, atrybutów
16.    Joido - wszystkie
17.    Erden - nic
18.    Skuzzi  - nic
19.    Noo - szybkości
20.    Riruki – szybkości, atrybutów, żywotności
21.    Seara - wszystkie
22.    xxDRAGOxx – szybkości, atrybutów
23.    Bar9494 -  szybkości, atrybutów, żywotności
24.    Mahatta59  - szybkości, atrybutów, żywotności
25.    Daivi  - mikstura do atrybutów

Legenda:
czerwony - kryterium niespełnione
jasnozielony - zaznaczenie posiadania mikstury szybkości
ciemnozielony - posiadane wszystkie mikstury

Jak wiecie, w tej grze mamy 4 rodzaje mikstur
- doświadczenia - dodająca nam bonus 25% do expa
- szybkości - sprawiająca, że możemy wykonać średnio 2 razy więcej zadań
- mocy - dająca bonus do atrybutów
- żywotności - bonus do energii życiowej

Tak naprawdę, najlepszym wyjściem jest posiadanie WSZYSTKICH mikstur. Szczególnie, że można to zrobić za darmo, wykorzystując krwawniki tylko z zadań, co więcej - DA się zrobić nawet 2-3 tygodniowe zapasy.

Posiadanie mikstury szybkości + mikstury doświadczenia to moim zdaniem niezbędne minimum dla rozwoju postaci. Szczególnie, że te dwie się boostują. Bowiem możemy wykonać 2 razy więcej zadań z bonusem 25% do każdego z nich.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

#3 2014-03-03 12:55:19

blacksky

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Rozwój

Tak jak twierdzi Joido posiadanie mikstury szybkości i doświadczenia jest dobrym rozwiązaniem do szybszego rozwoju postaci
Według mnie dobra jest też mikstura mocy, która daje +10% do wszystkich atrybutów. Wiem że 10 % to nie tak dużo jednak ulepsza naszą postać i jesteśmy mocniejsi na arenie

Oczywiście najlepiej mieć wszystkie mikstury no ale nie zawsze tak jest. Osoby które są aktywnymi graczami na pewno wiedzą że nie tak ciężko jest uzbierać krwawniki

Erden i skuzzi nie są zbyt aktywnymi graczami dlatego nie mają mikstur. Chciałabym żeby to sie zmieniło.

Offline

 

#4 2014-03-03 13:34:10

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rozwój

Myślę, że posiadanie mikstury doświadczenia i szybkości, to powinno być egzekwowane minimum. Co o tym sądzisz?

Dodam jeszcze, że to naprawdę da się zrobić. Mam wszystkie mikstury z zapasami na 1-2 a nawet 3 tygodnie do przodu. A nawet zostało mi krwawników na syntetyczną krew. Nie korzystając jednocześnie z realnej gotówki - tylko z tego co znalazłem.

Dodam też, że stosowanie substytutu krwi bez mikstury szybkości to bezsens. Bo taka mikstura daje 2x tyle zadań, co równa się 2,5 substytutom, a kosztuje tylko 5 krwawników i działa tydzień.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

#5 2014-03-03 13:48:02

blacksky

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Rozwój

Też tak sądzę.
Oczywiście że sie da, tyle że trzeba robić zadania.
Zgadzam się lepiej stosować substytut krwi z miksturką szybkości wtedy to ma sens.

Offline

 

#6 2014-03-03 13:54:11

Amazonka92

Moderator

Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 27
Punktów :   

Re: Rozwój

A moim zdaniem każda miksturka jest ważna. Oczywiście najważniejsza jest miksurka szybkości, potem ewentualnie substytut, ale jeśli się go nie posiada, bo nie zawsze masz go w labolatorium do kupienia. Mikstura mocy też jest ważna, bo wtedy się ma większe staty, a żywotności dłużej wytrzymujesz w walce:) Moim zdaniem szybkości jest najmniej ważna, bo co z tego że ma się 100 lvl skoro ma się słabą siłę kondycję itd.


,,Będzie dobrze nie ma innej opcji'' : )

,,Ser o no ser, Y yo soy!'' : D

Offline

 

#7 2014-03-03 15:02:00

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rozwój

Tak, ale zauważ - że szybkość to 2x więcej zadań a to przekłada się na 2x kasy i 2x więcej expa. Więc nie tylko szybciej levelujesz, ale do tego masz właśnie więcej pieniędzy na rozwijanie postaci.

Oczywiście staż gry też jest ważny - tego nie przeskoczysz. Ale...

dla zobrazowania. Moje konto vs konto kogoś o dłuższym stażu - widziałem już konta mające 4 razy więcej przepracowanych godzin niż ja, co tak średnio oznacza 4 razy dłuższy staż przy założeniu, że ktoś taki pracuje równie skrupulatnie i często co ja.  Jednocześnie ten gracz nie używał żadnych mikstur, a ja tak.

U mnie suma statystyk to okolo 5200 zaś na takim przykładowym koncie 5500. Co oznacza, że nie używając mikstur, ale grając 2-4 razy dłużej niż ja, ma się wyższe statystyki o 300.

P.S. Nie, to nie jest wymysł - tylko porównanie z faktycznie istniejącym kontem. Siłą więc rzeczy, gdybym przestał teraz roziwjać exp na korzyść złota i statystyk, to grając tyle samo byłbym o niebo dalej.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

#8 2014-03-05 21:34:12

 Riruki

Nowy użytkownik

4590099
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozwój

Ja tam nie biorę mikstury doświadczenia skupiam sie tylko na tych 3 miksturach. I moja postać która w tej chwili ma 78 poziom bywa lepsze od postaci które mają 85 poziom. Więc wątpię abym kupowała ją czy coś. Najwyżej gdy zaproponują mi w misji to sie wtedy zdecyduje.


"Nic się nie dzieje bez powodu, na co dzień w to wierzę,
to napędza do życia, jak w płucach powietrze."

Offline

 

#9 2014-03-06 17:53:09

 Joido

Administrator

23048214
Zarejestrowany: 2014-02-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rozwój

Wyslalem Ci już rozpiske na pw dlaczego tak a nie inaczej.
To spowalnia rozwoj o 25%. Masz przeszło 1400 zleceń więcej i 3-4 razy starsze konto niż ja. Jednocześnie mamy ten sam poziom, a mimo twojej ogromnej przewagi czasu gry nie masz 3-4 wyższych statystyk, ani nawet 2 razy lepszych. Mimo że tak powinno się to rozkładać ze stażu. Dzieje się tak dlatego, że bonusy do statystyk i poziom są bardzo powiązane. Oczywiście będziesz nadal silniejsza od tych którzy posiadają sporo wyższy poziom(10-15) ale tylko dlatego, że "jesteś dwa razy starsza od nich" co oznacza więcej pieniędzy włożonych w rozwój. Ale z czasem jeszcze bardziej cię wyprzedzą poziomowo. Wtedy zbiera się też więcej kasy i granica się częściowo zatrze.
Odpowiedz raczej na pw. To tylko skrót myślowy.

Wysłałem naszym graczom informacje o miksturach i tym, co maja uzupełnić. Potem (za dzień-dwa) zrobię kolejną listę.


Be mindful of the voices.They will whisper in your sleep.
You are with the chosen, but you choose for yourself.
You are cursed with free will.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motodawcy.pun.pl www.architektura5.pun.pl www.allgoals.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl www.flormp3.pun.pl